Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Co to znaczy kalibracja? 0
Co to znaczy kalibracja?

Co to znaczy kalibracja? To podstawowe pytanie, na które każdy użytkownik urządzeń pomiarowych powinien znać odpowiedź. Kalibracja to czynność serwisowa mająca na celu ustawienie parametrów urządzenia w taki sposób, aby jego praca była jak najwydajniejsza i uzyskać największą możliwą dokładność pomiaru. Proces kalibracji jest kluczowy dla przyrządów pomiarowych, takich jak alkomaty, multimetry cyfrowe czy oscyloskopy, zapewniając precyzyjne odczyty.

czytaj całość »
Jak się robi kalibrację alkomatu? 0
Jak się robi kalibrację alkomatu?

Alkomaty stały się nieodzownym wyposażeniem dla wielu kierowców i firm. Jak zrobić kalibrację, aby urządzenie działało prawidłowo i dostarczało dokładnych odczytów? Regularna kalibracja alkomatu jest niezbędna, ponieważ każdy alkomat wymaga kalibracji, a czujnik alkomatu stopniowo się rozregulowuje podczas każdego użycia, a im wyższe wyniki, tym szybciej zmienia się jego dokładność.

czytaj całość »
Na co zwracać uwagę przy zakupie alkomatu? 0
Na co zwracać uwagę przy zakupie alkomatu?

Przy zakupie alkomatu warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę rodzaj sensora, który znajdzie się w urządzeniu, gdyż ma on bezpośredni wpływ na dokładność pomiaru. Po drugie, istotna jest kalibracja alkomatu, czyli proces adiustacji urządzenia, by zapewnić precyzyjny odczyt zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolejnymi istotnymi czynnikami przy wyborze alkotestu są miejsce zakupu gwarantujące możliwość serwisu i kalibracji, potrzeby użytkownika oraz cena urządzenia. Artykuł przedstawia, na co zwracać uwagę przy zakupie alkomatu, porównuje różne modele i ceny oraz omawia zalety alkomatów z wyższej półki cenowej.

czytaj całość »

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl