Jeżeli wybierzesz alkomat marki Promiler i będzie to urządzenie z sensorem elektrochemicznym, to możesz liczyć na wysoką dokładność i powtarzalność odczytów. Wszystkie alkomaty również PROMILER przed wysyłką do klienta są kalibrowane, więc każdy otrzyma sprzęt gotowy do badań. Promiler to polska marka, przypisana do alkomatów produkowanych w Korei przez jedną z największych firm na świecie produkujących alkomaty pod nazwą SENTECH.

Firma SENTECH to uznana na świecie fabryka, która produkuje alkomaty o najwyższej jakości, o czym może świadczyć fakt, że ich urządzenia są wykorzystywane przez służby mundurowe oraz policję na całym świecie również w Polsce. Polska policja najczęściej używa alkomatów dowodowych z serii ALP-1 oraz przesiewowych iBlowSzukasz dokładnego alkomatu? Wybierz markę Promiler!

 • promocja
 • promocja
 • nowość
Alkomat PROMILER iBlow 5 lat gwarancji + 12 m-cy kalibracji Alkomat PROMILER iBlow 5 lat gwarancji + 12 m-cy kalibracji
Producent: Promiler
Cena: 1 599,00 zł 1 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Alkomat AL-5500 Alkomat AL-5500
Producent: Promiler
Cena: 199,00 zł 279,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Alkomat Promiler

W naszej kategorii „Alkomaty PROMILER” znajdziesz urządzenia wyłącznie tej marki. Producentem alkomatów sprzedawanych pod marką PROMILER jest Koreańska firma SENTECH, która jest na świecie największym producentem alkomatów policyjnych, dowodowych i osobistych.

Każdy alkomat PROMILER w fazie produkcji przechodzi szczegółową weryfikację oraz wstępną kalibrację, dzięki temu nieustannie mogą być korygowane ewentualne zmiany dążące do nieustannej perfekcji.

Polska firma PROMILER dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu bierze czynny udział w projektowaniu nowych modeli alkomatów, które z roku na rok są laureatami wielu nagród przyznawanych przez różne organizacje, oto niektóre z nich: Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017 Motor, Super Marka 2019, Dobra Marka 2017, certyfikat zgodności z normą EN-PN 15964, certyfikat zgodności z normą EN-PN 16280.

Na polskim rynku firma Alkopatrol.pl jest autoryzowanym sprzedawcą i serwisem gwarancyjnym kalibrującym alkomaty między innymi marki PROMILER. Właściciel serwisu Alkopatrol.pl zapewnia Państwu po zakupie alkomatu darmowy transport, a darmowa kalibracja alkomatu od daty zakupu przez okres 12, 24 lub 36 miesięcy przepisana jest do każdego nowego alkomatu. Okres darmowej kalibracji jest podany w opisie przy każdym produkcie w sklepie Alkopatrol.pl .

Każdy, bez wyjątku alkomat PROMILER ma możliwość kalibracji, licznik pomiarów, a zaawansowana kontrola przepływu powietrza dedykowana jest do alkomatów policyjnych i dowodowych. Najnowsze modele zaawansowanych urządzeń np takich jak iBlow mają możliwość pomiaru w trybie pasywnym, a wyświetlacz LCD w bardzo krótkim czasie pokaże nam wynik badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat PROMILER iBlow do badania nie wymaga ustnika, jest alkomatem bezustnikowym / przesiewowym, to dobry alkomat do weryfikacji szybkiej kontroli trzeźwości.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl