Jeżeli wybierzesz alkomat Promiler i będzie to urządzenie z sensorem elektrochemicznym, to możesz liczyć na wysoką dokładność i powtarzalność odczytów. Wszystkie alkomaty PROMILER przed wysyłką do klienta są kalibrowane. Każdy nasz klient otrzyma sprzęt gotowy do badań. Promiler to polska marka, przypisana do alkomatów produkowanych w Korei przez jedną z największych firm na świecie produkujących alkomaty pod nazwą SENTECH.

Alkomaty PROMILER

Fot. PROMILER

Firma SENTECH to uznana na świecie fabryka, która produkuje alkomaty o najwyższej jakości, o czym może świadczyć fakt, że ich urządzenia są wykorzystywane przez służby mundurowe oraz policję na całym świecie również w Polsce. Polska policja najczęściej używa alkomatów dowodowych z serii ALP-1 oraz przesiewowych iBlowSzukasz dokładnego alkomatu? Wybierz markę Promiler!

Alkomat PROMILER iBLOW 10 + 5 lat gwarancji + 12 m-cy kalibracji Alkomat PROMILER iBLOW 10 + 5 lat gwarancji + 12 m-cy kalibracji
Producent: Promiler
Cena:

1 499,00 zł

Cena regularna: 1 659,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Alkomat policyjny PROMILER iBLOW 10 PREMIUM + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji Alkomat policyjny PROMILER iBLOW 10 PREMIUM + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji
Producent: Promiler
Cena:

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 859,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Alkomat policyjny PROMILER iBLOW 10 + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji Alkomat policyjny PROMILER iBLOW 10 + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji
Cena:

1 499,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Alkomat Promiler

W naszej kategorii „Alkomaty PROMILER” znajdziesz urządzenia wyłącznie tej marki. Producentem alkomatów sprzedawanych pod marką PROMILER jest Koreańska firma SENTECH, która jest na świecie największym producentem alkomatów policyjnych, dowodowych i tych najchętniej kupowanych do użytku osobistego. Flagowym alkomatem osobistym tej marki jest alkomat PROMILER AL 8000 PLUS i PROMILER AL 8000 SILVER. Jest to rodzaj alkomatu elektrochemicznego, który posiada wymienny czujnik elektrochemiczny oraz ma możliwość kalibracji.

Promiler AL 8000 SILVER

Fot. Alkomat Promiler AL 8000 SILVER

Ranking alkomatów

Promiler AL 8000 PLUS

Fot. Alkomat Promiler AL 8000 PLUS

Kalibracja PROMILER AL 8000 PLUS i PROMILER AL 8000 SILVER

Kalibracja tego modelu jest zalecana co 12 m-cy lub co 1000 pomiarów. Po zakupie alkomatu w naszej firmie nie ponosisz dodatkowych kosztów, kalibracja w dniu zakupu wykonywana jest za darmo w komplecie są również ustniki, etui i baterie. Dlatego kupując alkomat w sklepie Aplkopatrol.pl otrzymujesz alkomat gotowy do użycia.

Każdy alkomat PROMILER w fazie produkcji przechodzi szczegółową weryfikację oraz wstępną kalibrację, dzięki temu nieustannie mogą być korygowane ewentualne zmiany dążące do nieustannej perfekcji.

Polska firma PROMILER dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu bierze czynny udział w projektowaniu nowych modeli alkomatów, które z roku na rok są laureatami wielu nagród przyznawanych przez różne organizacje, oto niektóre z nich: Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017 Motor, Super Marka 2019, Dobra Marka 2017, certyfikat zgodności z normą EN-PN 15964, certyfikat zgodności z normą EN-PN 16280.

Na polskim rynku firma Alkopatrol.pl jest autoryzowanym sprzedawcą i serwisem gwarancyjnym kalibrującym alkomaty między innymi marki PROMILER. Właściciel serwisu Alkopatrol.pl zapewnia Państwu po zakupie alkomatu darmowy transport, a darmowa kalibracja alkomatu od daty zakupu przez okres 12, 24 lub 36 miesięcy przepisana jest do każdego nowego alkomatu. Okres darmowej kalibracji jest podany w opisie przy każdym produkcie w sklepie Alkopatrol.pl.

Każdy, bez wyjątku alkomat PROMILER ma możliwość kalibracji, licznik pomiarów, a zaawansowana kontrola przepływu powietrza dedykowana jest do alkomatów policyjnych i dowodowych. Liczba ustników w zestawie jest dobierana odpowiednio do zastosowań osobistych lub firmowych.

Najnowsze modele alkomatów PROMILER

Najnowsze modele zaawansowanych urządzeń np. takich jak iBlow mają możliwość pomiaru w trybie pasywnym, a wyświetlacz LCD w bardzo krótkim czasie pokaże nam wynik badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Samokontrola poprawności działania: Oprogramowanie urządzenia potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii.

Alkomat PROMILER iBlow do badania nie wymaga ustnika, jest alkomatem bezustnikowym / przesiewowym i posiada kontrolę przepływu powietrza, to bardzo dobry alkomat do weryfikacji szybkiej kontroli trzeźwości. Ten alkomat policyjny podaje wiarygodne wyniki, a jego specyfikacja techniczna jest zgodna z normami europejskimi.

Na temat alkomatu PROMILER iBlow więcej informacji znajdziesz w karcie produktu w naszym sklepie.

Alkomat PROMILER iBlow

Fot. Alkomat PROMILER iBlow używany przez policję i służby mundurowe w Polsce

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl