Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Alkomat online. 0
Alkomat online

Wirtualny alkomat ONLINE

Jeśli szukasz w wyszukiwarce hasła "wirtualny alkomat online" to dobrze trafiłeś!

Przed tym, jak skorzystasz z wirtualnego alkomatu lub jak inni to nazywają internetowy alkomat czy też alkomat online zastanów się trzy razy.

Korzystając z takiego "alkomatu" narażasz się na nieprzyjemności w razie kontroli patrolu policyjnego z urządzeniem dowodowym, jakim jest alkomat policyjny. W większości takich programów jak alkomat online autorzy ostrzegają, że wyliczenia mogą służyć tylko do zabawy. Nigdy użytkownicy wirtualnego alkomatu online nie powinni się kierować jego wynikami przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym prowadzeniu pojazdu mechanicznego czy nawet roweru. Wirtualny alkomat online uwzględnia tylko kilka czynników, które podajemy przy wyliczaniu promili. Nie uwzględnia jednak najważniejszej rzeczy - szybkości przemiany materii. Każdy organizm ma inną przemianę materii, mało tego ta sama osoba będzie miała jednego dnia szybsze spalanie alkoholu, a drugiego dnia wolniejsze.

Wirtualny alkomat online - kalkulator promili

Fot. Stężenie alkoholu we krwi tego kierowcy przekracza to dopuszczalne do prowadzenia samochodu. W Polsce dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi wynosi 0,20 promili.

 

Chcesz poznać odpowiedź na pytanie: Ile mogę wypić?

Jeśli chcecie koniecznie przetestować działanie internetowego alkomatu, możecie to sprawdzić https://alkomat-online.pl/

 

Sposoby na kaca

Fot. Sposoby na kaca

Wirtualny alkomat online może służyć wyłącznie do zabawy!

Na szczęście większość alkomatów online ma tendencje do zawyżania wyliczeń, często po wskazaniu na profesjonalnym alkomacie PRO X-5 PLUS z platynowym sensorem elektrochemicznym wyniku 0,00‰, kalkulator alkoholowy wskazywał, że jeszcze nie powinienem jechać. Dotyczy, to jednak mojej osoby u kogoś innego może się zdarzyć odwrotnie, że kalkulator alkoholowy wskaże 0,00‰, a alkomat policyjny wskaże zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wówczas będzie problem. Dlatego, jeżeli nie posiadasz alkomatu elektrochemicznego, to lepiej podjedź na komisariat jako pasażer oczywiście i poproś o badanie alkomatem policyjnym. Jeśli nie masz z kim podjechać to zamów taksówkę lub zrób sobie spacer, jeśli czas Ci na to pozwala. Dodatkowy ruch w postaci spaceru na komisariat policji dodatkowo wspomoże spalanie alkoholu w Twoim organizmie oczywiście, jeśli jeszcze nie wytrzeźwiałeś. W innym artykule postaramy się opisać te najważniejsze elementy, które pomagają spalić szybciej alkohol. Pewnie nie każdy z Was wie, że takie sposoby istnieją i bardzo dobrze działają, ale to już inny temat. Wracając do alkomatu internetowego, pamiętaj, nie wyliczaj zawartość pseudo urządzeniem, jakim są wirtualne alkomaty. Szkody spowodowane pośrednio z używania wirtualnego alkomatu nie cofniesz. Zastanów się, zanim wpiszesz w Google hasło "kalkulator trzeźwości".

Nigdy nie decydujcie czy prowadzić samochód na podstawie wyniku trzeźwości internetowego kalkulatora trzeźwości! Zawartość alkoholu we krwi badaj alkomatem!

Te same ilości alkoholu spożytego w różnych dniach w rzeczywistości, dadzą zupełnie inne wyniki, na pytanie ile mogę wypić, nie odpowie żaden wirtualny alkomat.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl