Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Gdzie przeprowadzić kalibrację alkomatu Promiler iBlow 10? 0
Gdzie można skalibrować alkomat przesiewowy, policyjny Promiler iBlow 10?

Gdzie przeprowadzić kalibrację alkomatu Promiler iBlow 10?

Jeśli chcesz wykonać kalibrację alkomatu Promiler iBlow 10, to jesteś we właściwym miejscu! Kalibrację możesz wykonać w serwisie alkomatów policyjnych Alkopatrol.pl w Pabianicach przy ul.Łaska 80A.

Kalibracja jest niezbędnym krokiem do zapewnienia dokładności i niezawodności urządzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o coś tak ważnego, jak egzekwowanie prawa.

Alkomat Promiler iBlow z sensorem elektrochemicznym po kalibracji w serwisie Alkopatrol.pl

Fot. Kalibracja alkomatu promiler iBlow 10 - serwis Alkopatrol.pl ul.Łaska 80A, 95-200 Pabianice

Znaczenie usługi kalibracji alkomatu.

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć znaczenie kalibrowania urządzenia. Alkomat jest zasadniczo przyrządem naukowym, który mierzy zawartość alkoholu w powietrzu wydychanym. Z czasem czujnik i inne elementy urządzenia mogą ulec zużyciu, co może prowadzić do niedokładnych odczytów.

Kalibracja pomaga dostosować i dostroić te elementy, zapewniając, że alkomat po adiustacji odczytywał będzie wiarygodne i dokładne wyniki. Po każdej adiustacji alkotestu wystawiamy dokument w postaci „Certyfikatu Kalibrowania Alkomatu”.

Alkomat Promiler iBlow z sensorem elektrochemicznym po kalibracji w serwisie Alkopatrol.pl

Fot. Alkomat Promiler iBlow po kalibracji podczas kontroli drogowej

Proces kalibracji alkomatu przesiewowego Promiler iBlow 10

Przejdźmy teraz do procesu kalibracji alkomatu przesiewowego Promiler iBlow 10. Najlepszym miejscem do kalibracji urządzenia jest autoryzowane centrum serwisowe lub laboratorium. Placówki te dysponują fachową wiedzą i specjalistycznym sprzętem niezbędnym do dokładnej kalibracji alkomatów.

Jak znaleźć autoryzowany serwis Promiler iBlow 10?

Aby znaleźć autoryzowany serwis Promiler iBlow 10, zalecam skontaktowanie się bezpośrednio z infolinią tel. (42) 215 66 81. Będą oni w stanie dostarczyć listę autoryzowanych centrów serwisowych w Twojej okolicy.

Alternatywnie można również wyszukać w Internecie autoryzowane centra kalibracji, które specjalizują się w alkomatach dla organów ścigania. Jednym z takich serwisów jest Alkopatrol.pl w Pabianicach przy ul.Łaskiej 80A. Ten profesjonalny serwis alkomatów policyjnych i osobistych usługi kalibracji wykonuje na miejscu - od ręki. 

Kalibracja alkomatu iBlow - Alkopatrol.pl

Fot. Kalibracja alkomatu iBlow - Alkopatrol.pl

Ile kosztuje kalibracja alkomatu - model alkomatu Promiler iBlow?

Koszt kalibracji alkomatu osobistego wynosi 65,00 zł. Kalibracja alkomatów dowodowych, przesiewowych i policyjnych typu PROMILER iBlow kosztuje 149,00 zł/brutto.

Jak często kalibrujemy alkomaty do użytku osobistego?

Jeśli jesteś posiadaczem alkomatu do użytku osobistego to pamiętaj, że alkomaty osobiste kalibrujemy co 12 miesięcy.

Alkomat osobisty kalibrujemy AL-8000 SILVER

Fot. Osobisty alkotest AL-8000 SILVER

Jak często kalibrujemy alkomat dowodowy?

Co 6 miesięcy należy kalibrować alkomat policyjny lub dowodowy.

Alkomat dowodowy

Fot. Alkomat dowodowy na potrzeby służb mundurowych

Doświadczenie w adiustacji alkomatów policyjnych Promiler iBlow 10

Wybierając centrum serwisowe, upewnij się, że ma ono doświadczenie w kalibracji alkomatów policyjnych i jest certyfikowane przez odpowiednie organy regulacyjne. Gwarantuje to, że postępują zgodnie ze standardowymi procedurami i wytycznymi branżowymi dotyczącymi kalibracji alkomatów.

Alkomat iBlow

Fot. Alkomaty Promiler iBlow 10

Umów się na kalibrację alkomatu Promiler iBlow

Po znalezieniu odpowiedniego centrum serwisowego skontaktuj się z nim, aby umówić się na kalibrację. Należy pamiętać, że kalibracja powinna być przeprowadzana regularnie, aby utrzymać dokładność odczytów alkomatu.

Częstotliwość adiustacji może się różnić w zależności od modelu alkomatu czy czynników takich jak użytkowanie, warunki środowiskowe i zalecenia producenta. Kalibracja alkomatów dowodowych powinna być przeprowadzana co 6 miesięcy po to, by uniknąć błędu pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu.

Podczas adiustacji alkomatu technik serwisowy użyje specjalistycznego sprzętu do porównania odczytów alkomatu ze znanym wzorcem odniesienia. Dokona niezbędnych korekt, aby zapewnić, że urządzenie dokonuje dokładnych pomiarów w dopuszczalnych granicach błędu.

Proces ten może zająć trochę czasu, więc najlepiej zaplanować go z wyprzedzeniem i przewidzieć wystarczający czas przestoju.

Pamiętaj, że alkomat iBlow posiada blokadę, która nie pozwala wykonywać pomiarów alkomatem po terminie adiustacji dlatego kalibracji należy pilnować i nie przekraczać terminów serwisu.

 

Alkomat Promiler iBlow

Fot. Alkomat Promiler iBlow

Po adiustacji alkomatu otrzymasz "Certyfikat Kalibracji Alkomatu iBlow 10"

Po adiustacji alkomatu otrzymasz certyfikat, który służy jako dowód, że alkomat Promiler iBlow 10 został skalibrowany przez certyfikowane centrum serwisowe. Certyfikat ten jest niezbędny do celów prawnych i może być wymagany w niektórych jurysdykcjach.

Podsumowanie kalibracja alkomatu Promiler iBlow 10

Podsumowując, kalibracja przesiewowego alkomatu policyjnego Promiler iBlow 10 ma kluczowe znaczenie dla utrzymania jego dokładności i niezawodności. Skontaktuj się z producentem lub wyszukaj w Internecie autoryzowane centra serwisowe, które specjalizują się w alkomatach.

Wybierz certyfikowane centrum serwisowe i umów się na kalibrację. Pamiętaj, regularna kalibracja alkomatu jest ważna, aby zapewnić dokładne wyniki. Przechowuj certyfikat w bezpiecznym miejscu do celów prawnych.

Mam nadzieję, że ta szczegółowa odpowiedź pomoże Ci znaleźć odpowiednie miejsce do adiustacji alkomatu Promiler iBlow 10! Bądź bezpieczny i odpowiedzialny na drogach!

Serwis alkotestów dla służb mundurowych - alkopatrol.pl

Fot. Serwis alkotestów dla służb mundurowych - alkopatrol.pl

Jeden z najbardziej popularnych i autoryzowanych serwisów alkomatów z bardzo dużym doświadczeniem znajduje się w Pabianicach, poniżej adres:

Alkopatrol.pl

ul.Łaska 80A

95-200 Pabianice

tel. 888 189 029

Wystarczy, że wyślesz alkomat PROMILER lub innej marki z adresem zwrotnym, a po adiustacji alkomat zostanie do Ciebie odesłany za pobraniem. Przesyłkę zwrotną opłacisz u kuriera.

Alkomaty kalibrujemy na światowej marki symulatorach wydechu. Pamiętaj jednak - nie wykonuj pomiaru bezpośrednio po spożyciu alkoholu!

Tutaj znajdziesz wszelkie szczegóły, w jaki sposób skalibrować alkomat - kliknij.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl