Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Ekspresowa kalibracja alkomatu Promiler + Świadectwo Kalibracji 0
Ekspresowa kalibracja alkomatu Promiler + Świadectwo Kalibracji

Kalibracja alkomatu polega na prawidłowym zaprogramowaniu alkomatu, tak by jego odczyty były zgodne ze wzorcem laboratoryjnym. Kalibracja alkomatu jest zaawansowaną konfiguracją oprogramowania alkomatu w celu zapewnienia maksymalnie dokładnych pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Aby skalibrować alkomat, potrzebne są odpowiednie narzędzia i wiedza, które pozwolą na przeprowadzenie tego procesu.

czytaj całość »
Dopuszczalne promile w Polsce: Aktualne normy na 2024 0
Dopuszczalne promile w Polsce: Aktualne normy na 2024

W Polsce, jak i na całym świecie, jazda pod wpływem alkoholu to poważne wykroczenie, które ma poważne konsekwencje. Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi i wydychanym powietrzu jest ściśle regulowana przez prawo, a granice są konkretnie określone: 0,2 promila we krwi i 0,1 mg w wydychanym powietrzu. Dopuszczalna ilość alkoholu we krwi, czyli dopuszczalne promile, jest ściśle regulowana przez prawo, a każdy, kto planuje siadać za kierownicę, powinien znać te normy. Zrozumienie tej kwestii, a także świadomość konsekwencji przekroczenia dopuszczalnej normy alkoholu we krwi, to dużo pomaga w redukcji wypadków drogowych związanych z alkoholem.

czytaj całość »
250 ml wódki ile trzyma? Sprawdź czas trzeźwienia 0
250 ml wódki ile trzyma? Sprawdź czas trzeźwienia

Zastanawiasz się, ile czasu potrzebuje organizm, aby poradzić sobie z metabolizmem 250 ml wódki? To pytanie, choć na pozór proste, kryje za sobą szereg złożonych procesów biochemicznych związanych z metabolizmem alkoholu, w tym obecnością czystego alkoholu we krwi i jego wpływem na zdolność organizmu do metabolizowania alkoholu. Konsumpcja alkoholu, a w szczególności wódki, znacząco wpływa na stan zdrowia, czas reakcji i zwiększa ryzyko wypadków drogowych, dlatego zrozumienie, ile trzyma alkohol, jest kluczowe zarówno dla kierowców, jak i dla osób dbających o bezpieczeństwo na drodze. Istotnym aspektem jest też świadomość, jak kalibracja alkomatu czy poziom etanolu we krwi wpływają na ocenę stanu trzeźwości. W naszym artykule przyjrzymy się dokładniej, jak etanol wpływa na organizm, jakie są mechanizmy metabolizmu alkoholu i przede wszystkim – odpowiemy na pytanie, 250 ml wódki ile trzyma.

czytaj całość »
Kalibracja alkomatu - co zrobić, by rzadziej kalibrować alkomat? 0
Kalibracja alkomatu - co zrobić, by rzadziej kalibrować alkomat?

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego alkomaty wymagają kalibracji, a nad tym, dlaczego alkomat ulega dekalibracji, czyli mówiąc językiem potocznym się rozkalibrowuje? Przecież skoro alkomat został skalibrowany i działa poprawnie to dlaczego po roku trzeba go ponownie kalibrować? Czy jest taka możliwość by alkomat po roku nadal działał poprawnie? Co należy zrobić, by rzadziej kalibrować alkomat? A może jest sposób na to, by go w ogóle nie kalibrować i żeby cały czas działał prawidłowo? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w sposób jak najbardziej zrozFumiały nawet dla osoby niemającej pojęcia o tym, jak działa alkomat.

czytaj całość »
Kalibracja alkomatu od 65zł / 24h Certyfikat Kalibracji Serwis Naprawa 2
Kalibracja alkomatu + Certyfikat Kalibracji 55,00zł

Prowadzimy serwis i kalibrację alkomatu dla klientów z całej Polski. Jeżeli mieszkasz dalej od nas, wówczas przyślij nam alkomat do kalibracji lub do naprawy, a my po wykonaniu usługi odeślemy go do Ciebie za pobraniem. Za usługę zapłacisz przy odbiorze paczki kurierowi + 15,00zł koszt przesyłki. Klienci, którzy zakupili u nas alkomat z opcją bezpłatnej kalibracji, będą mieli wykonaną kalibrację bezpłatną na podstawie dowodu zakupu, uiszczą jedynie kurierowi opłatę 15,00zł za przesyłkę zwrotną.

Każdy alkomat osobisty kalibrujemy w cenie 65,00zł/brutto bez względu na model. (nie dotyczy alkomatów dowodowych, przesiewowych, barowych i policyjnych)

Kalibracja alkomatów dowodowych, przesiewowych, barowych i policyjnych typu ALP-1, ALP-1 LITE, AL-4000, AlcoBlow, iBlow, Raptor, AL-1100F, LifeLock, LifeGuard, Dräger kosztuje 149,00zł/brutto. 

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Każda wykonana przez nas kalibracja alkomatu udokumentowana jest świadectwem jakości, które otrzymuje klient wraz ze skalibrowanym alkomatem w postaci „Certyfikatu Kalibracji Alkomatu”.

Również do każdego nowego alkomatu zakupionego w naszym sklepie wydajemy powyższy dokument.

Prowadzimy serwis i kalibrację alkomatów dla klientów z całej Polski. Jeżeli mieszkasz dalej od nas, wówczas przyślij nam alkomat, a my po naprawie lub kalibracji odeślemy go do Ciebie za pobraniem. Za usługę zapłacisz przy odbiorze paczki kurierowi + 15,00 zł koszt przesyłki zwrotnej.

W celu przesłania alkomatu do kalibracji należy:
1. Usunąć z alkomatu baterie i ustniki.
2. Zapakować alkomat w kopertę bąbelkową lub paczkę.
3. Do przesyłki z alkomatem dołączyć adres zwrotny oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego do Państwa, kontakt telefoniczny jest niezbędny!
4. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę, prosimy o dołączenie danych do jej wystawienia.

Tak przygotowany alkomat prosimy przesyłać na nasz adres:

Serwis i sprzedaż alkomatów.
ul.Łaska 80A
95-200 Pabianice

czytaj całość »
Czy po zakupie trzeba kalibrować alkomat? 0
Czy po zakupie trzeba kalibrować alkomat?

Zastanawiając się nad zakupem alkomatu, jedno z najczęstszych pytań, które przychodzi nam do głowy, brzmi: Czy po zakupie trzeba kalibrować alkomat? Jest to kluczowe pytanie, ponieważ odpowiedź ma bezpośredni wpływ na to, jak wiarygodne będą odczyty. Urządzenie do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu musi działać z niezwykłą precyzją, dlatego alkomat trzeba kalibrować po zakupie, co wydaje się być istotnym elementem zapewniającym jego prawidłowe funkcjonowanie.

czytaj całość »
Ile trzeba czekać na kalibrację alkomatu? 0
Ile trzeba czekać na kalibrację alkomatu?

Zastanawiając się, ile trzeba czekać na kalibrację alkomatu, warto zwrócić uwagę, że precyzyjna kalibracja alkomatu jest kluczowa dla zapewnienia dokładności i niezawodności alkomatu. Dobry alkomat wymaga kalibracji, aby odróżnić go od tanich imitacji i jednorazowych testów, co umożliwia użytkownikom utrzymanie alkomatu w optymalnym stanie, a tym samym gwarantuje prawidłowe odczyty po spożyciu alkoholu. Dlatego pytanie dotyczące tego, ile czasu należy przeznaczyć na ten proces, staje się szczególnie istotne zarówno dla kierowców, jak i przedstawicieli służb mundurowych oczekujących na kalibracje alkomatu.

czytaj całość »
Co to znaczy kalibracja? 0
Co to znaczy kalibracja?

Co to znaczy kalibracja? To podstawowe pytanie, na które każdy użytkownik urządzeń pomiarowych powinien znać odpowiedź. Kalibracja to czynność serwisowa mająca na celu ustawienie parametrów urządzenia w taki sposób, aby jego praca była jak najwydajniejsza i uzyskać największą możliwą dokładność pomiaru. Proces kalibracji jest kluczowy dla przyrządów pomiarowych, takich jak alkomaty, multimetry cyfrowe czy oscyloskopy, zapewniając precyzyjne odczyty.

czytaj całość »
Jak się robi kalibrację alkomatu? 0
Jak się robi kalibrację alkomatu?

Alkomaty stały się nieodzownym wyposażeniem dla wielu kierowców i firm. Jak zrobić kalibrację, aby urządzenie działało prawidłowo i dostarczało dokładnych odczytów? Regularna kalibracja alkomatu jest niezbędna, ponieważ każdy alkomat wymaga kalibracji, a czujnik alkomatu stopniowo się rozregulowuje podczas każdego użycia, a im wyższe wyniki, tym szybciej zmienia się jego dokładność.

czytaj całość »
Na co zwracać uwagę przy zakupie alkomatu? 0
Na co zwracać uwagę przy zakupie alkomatu?

Przy zakupie alkomatu warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę rodzaj sensora, który znajdzie się w urządzeniu, gdyż ma on bezpośredni wpływ na dokładność pomiaru. Po drugie, istotna jest kalibracja alkomatu, czyli proces adiustacji urządzenia, by zapewnić precyzyjny odczyt zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolejnymi istotnymi czynnikami przy wyborze alkotestu są miejsce zakupu gwarantujące możliwość serwisu i kalibracji, potrzeby użytkownika oraz cena urządzenia. Artykuł przedstawia, na co zwracać uwagę przy zakupie alkomatu, porównuje różne modele i ceny oraz omawia zalety alkomatów z wyższej półki cenowej.

czytaj całość »

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl