Alkomaty elektrochemiczne to urządzenia z bardzo dokładną komórką pomiarową opartą na sensorze elektrochemicznym. Wymagają kalibracji co 12 miesięcy. Ten rodzaj alkomatów ze względu na swoją dokładność i niezawodność, jest najczęściej wybierany przez kupujących. Wszystkie profesjonalne alkomaty dowodowe oraz policyjne wyposażone są właśnie w platynowy sensor elektrochemiczny.

  • promocja
Alkomat policyjny iBlow 5 lat gwarancji + 12 m-cy kalibracji Alkomat policyjny iBlow 5 lat gwarancji + 12 m-cy kalibracji
Producent: Promiler
Cena: 1 549,00 zł 1 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • promocja

Alkomat elektrochemiczny

Alkomaty elektrochemiczne dla wymagających

Alkomat elektrochemiczny nosi taką nazwę ze względu na wbudowany sensor elektrochemiczny. Elektrochemiczny alkomat to przede wszystkim wysoka dokładność i powtarzalność odczytów alkoholu w wydychanym powietrzu. Należy pamiętać, że alkomaty z sensorem elektrochemicznym kalibrujemy raz w roku - co 12 miesięcy. W naszej ofercie posiadamy alkomaty z sensorem elektrochemicznym oraz z sensorem półprzewodnikowym. Zdecydowanie zachęcamy do zakupu wyłącznie alkomatów z sensorem elektrochemicznym. Pomimo że ich cena zakupu jest wyższa, to zrekompensuje to dłuższa żywotność sensora elektrochemicznego oraz dużo wyższa dokładność pomiarów.

Sensor elektrochemiczny - dokładność

Budowa alkomatów z sensorem elektrochemicznym pozwala uzyskać najwyższą jakość wykonywanych pomiarów oraz dokładność na najwyższym poziomie.

Jaki alkomat elektrochemiczny wybrać?

 

Dostawa alkomatów

Wysyłki zamówionych alkomatów elektrochemicznych oraz półprzewodnikowych realizujemy natychmiast, dzięki czemu dostawa przesyłki pod Twoje drzwi nastąpi w kolejnym dniu roboczym od zamówienia. Każdy alkomat elektrochemiczny i półprzewodnikowy kalibrujemy w naszym serwisie w dniu wysyłki na dowód tego wystawiamy Certyfikat Kalibracji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl