Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Jak ukryć alkohol w wydychanym powietrzu? 0
Jak ukryć alkohol w wydychanym powietrzu?

Jak ukryć alkohol w wydychanym powietrzu?

Dość trudno jest ukryć, alkohol w wydychanym powietrzu, zwłaszcza jeśli spożyłeś go w dużej ilości. Istnieją jednak pewne środki ostrożności, które możesz podjąć, aby ukryć obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, jest użycie miętowej gumy do żucia. To jednak działa tylko na alkomaty z sensorem półprzewodnikowym dodatkowo w drugą stronę tzn. zawyży mocno wynik badania alkomatem po spożyciu i ilość promili w wydychanym powietrzu będzie wysoka. Miętowa guma do żucia jedynie zapobiega wydostawaniu się zapachu alkoholu z ust. Inną opcją jest zjedzenie mocno miętowych cukierków, które będą miały taki sam efekt co guma do żucia. To również zapobiegnie wydostawaniu się zapachu alkoholu z ust.

Czy guma miętowa oszuka alkomat?

Fot. Czy guma miętowa oszuka alkomat?

Sprawdź: Jak długo utrzymuje się alkohol we krwi - tabela?

Dopuszczalna ilość alkoholu we krwi kierowcy - Polska

Płyn do płukania ust po spożyciu alkoholu zadziała podwyższając stężenie alkoholu.

Podobny efekt uzyskasz gdy użyjesz płynu do płukania ust. Możesz również pić dużo wody po alkoholu. Woda pomoże rozcieńczyć alkohol w twoim organizmie, dzięki czemu będzie on niewyczuwalny przez twój oddech.

Co więcej, po wypiciu alkoholu można żuć trochę czosnku. To dodatkowo zamaskuje zapach alkoholu w twoim oddechu, dodając do niego nutę zapachu czosnku.

 

Sprawdź jak oszukać alkomat policyjny? Czy policyjny alkomat da się w ogóle oszukać?

 

Jak się skończą próby oszukania policyjnego alkomatu?

Alkomat policyjny to urządzenie, które funkcjonariusze organów ścigania wykorzystują do ustalenia, czy dana osoba podczas kontroli drogowej prowadziła pojazd mechaniczny pod wpływem alkoholu.

Jak oszukać alkomat policyjny PROMILER

Fot. Alkomat PROMILER AL-9000

Alkomat policyjny do badania trzeźwości sprawdza poziom alkoholu osoby badanej, a wynik jest zazwyczaj dopuszczalny w sądzie jako dowód w sprawie. Oszukanie alkomatu policyjnego jest bardzo trudnym zadaniem, by nie powiedzieć, że niemalże niemożliwym.

Wynik pomiaru alkomatu jest często łączony z testem na zawartość alkoholu we krwi, który może być dokładniejszy, ale jest bardziej inwazyjny i czasochłonny. Dlatego oszukać policyjny alkomat to nie jest prosta sprawa!

Alkomat policyjny może być urządzeniem fizycznym lub zestawem do testów chemicznych. Urządzenia fizyczne zazwyczaj wykorzystują tę samą zasadę, co alkomaty domowe, poprzez testowanie wydychanego powietrza przez sensor elektrochemiczny. Zestawy do badań chemicznych są znacznie dokładniejsze i mogą nawet wskazać, czy dana osoba zażywała narkotyki.

Czy słyszałeś kiedyś, jak oszukać alkomat domowy?

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 888 189 029

Email: serwis@alkopatrol.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl